זמינים לאזור המרכז ומבאר שבע עד נתניה
054-4449929    

  1. דף הבית
  2. /
  3. שיפוצים
  4. /
  5. שיפוץ משרדים במרכז

שיפוץ משרדים במרכז

מתכננים לשפץ משרד להיעצב ולרענן, שאווירה תהיה נעימה? הגעתם למקום הנכון. חברת מסטר עיצובים עוסקת בבניה עיצוב ושיפוצים במרכז. בפגישות שנערוך, נרשום את כל בקשותיכם וציפיותיכם. אם המשרד עובד, נעבור חדר חדר, נייעץ ונציין בסקיצה פרטים צריך לשפר ולהוסיף. האם זה יותר תאורה, שקעים, מקומות אחסון, צביעת חדרים ועוד. מבוא של המזכירה עם דלפק קבלה מרשים ומעוצב. מטבחון עובדים נוח ומרובך. שינויים בריצוף, פרקט, הזזת   אינסטלציה, חשמל, ארונות נוחות, הוספת גבס בעיצוב ועוד....
לאחר הכנת סקיצה, שעבר תכנון קפדני עם תוספות ושינוים. ביחד עם הלקוח נעבור  על הסקיצה, עם ההסברים מפורטים והמלצות. כדי לעמוד על צרכיו הנדרשים של המשרד, ובחירה נכונה.
כל הצוותים עובדים עם כלי עבודה מובחרים ומתקדמים, אל מנת ליצר עבודה מקצועית, מקסימה ומדויקת. שמאפשרים לנו לביצועים מושלמים, וסטנדרטים גבוהים, מהרים ואפקטיבים. בהם מתחייבת חברתנו, לעמוד בזמנים והשגת יעדים צפויים ונדרשים, כי זמנכם חשוב לנו.

פתרונות
פתרונות בנייה מתקדמים וייחודיים שיש היום בשוק נותנים לנו אפשרויות להתחשב בפרמטרים רבים, כדי להתמודד עם מכשולים רבים. בניסיון רב לתחשב בשיקול דעת בסביבת העבודה מותאמת לצרכי העובדים, בידוד יעיל, תאורה נוחה, פתרונות אחסון חכמים ועוד. לכן, יש לפנות לחברה שמתמחה מסטר עיצובים בעלת ניסיון רב המציעה פתרונות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, תכנון בעזרת אדריכל או מעצב פנים וצוות מיומן, אמין ומוכשר. השם מאפיין אותנו לתת עבודה מהלב.

ג'וזף מנכ''ל לשירותכם 0544-44-99-29

בניית אתרים - טואול