זמינים לאזור המרכז ומבאר שבע עד נתניה
054-4449929    

  1. דף הבית
  2. /
  3. שיפוצים
  4. /
  5. קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

מתכננים עבודת שיפוצים לבית? כאן תוכלו ללמוד על מה חשוב להקפיד בבחירת קבלן שיפוצים במרכז ותכנון עבודת השיפוץ לבית. מעורבות פעילה שלכם היא המפתח לקבלת ההחלטות הנכונות בסופן יתקבל בית החלומות שלכם. הצוות המקצועי של מסטר עיצובים ישמח לקחת חלק בתהליך וללוות אתכם בדרך אל שיפור איכות החיים בבית. הצטרפו גם אתם אל קהל הלקוחות המרוצים שלנו, שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

עבודות שיפוצים או בחירת קבלן שיפוצים במרכז עלולים להפוך לכאב ראש לא קטן, זהו הרגע בו אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים שירות אדיב מקצועי. כל עבודת שיפוצים מלווה עם חתימה על חוזה עבודה מסודר, כך תוכלו להיות בטוחים ורגועים לכל אורך הדרך.

עבודה עם חוזה מפורט

קבלן שיפוצים רציני במרכז או בכל אזור אחר בארץ יקפיד לעבוד רק עם חוזה עבודה מסודר. את הפרטים הראשוניים על העבודה ניתן יהיה לסכם טלפונית אך ההצעה תהפוך רשמית ומחייבת רק לאחר ביקור ל הקבלן במקום בו תתבצע העבודה. תוך פגישה מסודרת נקבע את היקף העבודה ואת כל הפרטים הקטנים והגדולים בהצעת מחיר מפורטת.


איכות חומרי הגלם

אין ספק כי עבודת שיפוצים טובה תתבסס על בחירה נכונה של חומרי הגלם לביצוע העבודה. הידע המקצועי שלנו יחד עם שנים רבות של ניסיון מאפשרים לנו לסייע לכם לבחור נכונה את חומרי הגלם הטובים ביותר בעבור כל עבודת שיפוצים. חומרי הגלם נבחרים תוך שיקולים מקצועיים, שיקולי תקציב, העדפה אישית שלכם והמלצות מקצועיות של מעצב פנים מטעמכם או מטעמנו.

3 רמות של עבודות שיפוצים

שיפוץ קוסמטי – עבודת שיפוצים בתקציב נמוך המשדרגת את הדירה מבחינה חיצונית, עבודה זו תכלול חיפוי קרמיקה, עבודות גבס, צבע וכן הלאה.

שיפוץ חלקי לדירה – עבודה שיפוצים בעבורה דרוש לכם קבלן שיפוצים במרכז עם יכולות לביצוע החלפת חדר אמבטיה, החלפת מטבח, החלפה של מערכת חשמל או ביוב וכן הלאה. עבודות שיפוץ חלקי דורשות קבלנים מנוסים.

שיפוץ כללי – עבודת שיפוצים הכוללת שבירת קירות, החלפת ריצוף, החלפת מערכת חשמל ואינסטלציה, תהיה זו עבודת שיפוצים המשנה משמעותית את מבנה הבית ומראהו. עבודות שיפוצים כלליים מחייבות אתכם בבחירת קבלן שיפוצים מקצועי, אמין ואחראי, צרו קשר לקבלת הצעה מתאימה ופרטים נוספים.

 

בניית אתרים - טואול