זמינים לאזור המרכז ומבאר שבע עד נתניה
054-4449929    

  1. דף הבית
  2. /
  3. שיפוצים
  4. /
  5. עבודות גבס במרכז

עבודות גבס במרכז

הגבס הוא חומר גלם נוח לעבודה, היום המילה האחרונה בתחום שיפוץ הבית והמרכז שייכת לעבודות גבס. היתרונות אותם מביא עמו הגבס הופכים אותו לבחירה הראשונה שלנו הקבלנים ושלכם בשיפוץ הבית. בעזרת לוחות גבס ניתן לבצע עבודות הנמכת תקרה, בניית עיצובי תאורה מיוחדים, שינויים בחלוקה הפנימית של חלל המגורים ועוד. העבודה עם הגבס נקייה, פשוטה, מהירה וזולה יותר בהשוואה לעבודה עם בטון. יתרון נוסף, את הבנייה בגבס אפשר יהיה להסיר או לשנות בעתיד ללא צורך בעבודת שיפוץ כללית המערבת כלים כבדים.

עבודת גבס היא הבחירה הנכונה בעבור שדרוגים של עיצוב הבית, עיצוב תאורה, בנייה של חדרים נוספים, התקנת מחיצות בדירה וכן הלאה. הצוות המקצועי של מסטר עיצובים מבצע עבודות גבס במרכז בסטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות. הניסיון שלנו הוא שמאפשר לנו להפיק את המיטב בעבודה עם גבס ולספק לכם את התוצאות הטובות ביותר.

מה אנחנו מציעים?

כאשר אתם שוכרים אותנו לביצוע עבודות גבס במרכז אתם יכולים להיות בטוחים בבחירה שלכם, בחרתם בצוות מקצועי שמבצע עבודה מקצועית ואחראית בהתחייבות. עבודות גבס דורשות ניסיון ומקצועיות, ניסיון של שנים רבות בתחום יחד עם מאות לקוחות מרוצים מבטיחים לכם את התוצאות הטובות ביותר.

גימור מקצועי לכל עבודה

עבודה מקצועית היא עבודה אותה מבצעים על הצד הטוב ביותר מתחילתה ועד סופה, אנחנו מקפידים על הפרטים הקטנים והגדולים בכל עבודת שיפוץ תוך התקנה של ניצבים, מסלולים ושימוש בחומרי החלקה. העבודה מסתיימת רק כאשר אתם שבעי רצון והתוצאה היא לא פחות ממושלמת.

לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר

אנחנו מאמינים כי הבסיס לכל עבודת שיפוץ טובה הוא אנשי מקצוע מנוסים יחד עם חומרי הגלם הטובים ביותר. אנו מחויבים בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר לכל עבודה, חומרי הגלם בהם אנו משתמשים עומדים בכל התקנים.

הקפדה על נהלי בטיחות במקום העבודה היא ערך עליון בעבורנו, ההקפדה באה לידי ביטוי בעבודה עם אבזור מגן לעובדים שלנו. אנו נבקש את בני הבית להתרחק ממקום העבודה בכדי לצמצם את הסיכונים לפציעות. הדאגה לבטיחות באה לידי ביטוי גם בביצוע עבודות גבס במרכז על פי התקנים המחמירים ביותר, כך נוכל להבטיח כי הבית שלכם יהיה המקום הכי בטוח ונוח.

בניית אתרים - טואול